cz sk

Acra Multifunkční závěsný posilovací systém - popruhy s kladkou

Multifunkční závěsný posilovací systém s kladkou je mnoha účelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla i k různým balančním cvičením za pomoci např. Bosu ballu,…

Kód 1: 05-D53
499 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Multifunkční závěsný posilovací systém s kladkou je mnoha účelovou posilovací a rehabilitační pomůckou sloužící ke kondičnímu cvičení i k intenzivnímu posilování pomocí vlastní váhy těla i k různým balančním cvičením za pomoci např. Bosu ballu, masážního balančního polštářku a podobně.

Jedná se o nejpropracovanější model, kovovou karabinou na snadné a rychlé upevnění a hlavně s vestavěnou kladkou na upínacím popruhu, která umožňuje mnohem variabilnější cvičení s možností střídavého posilování nikoli soupažného jako u pevných popruhů. Popruhy s madly se zavěšují na kovovou kladku s lankem o délce 121 cm, který umožňuje plnou pohyblivost lankem spojených popruhů s madly. Tím se dá nastavit nestejnoměrné zatížení na končetiny - jedna zabírá vždy dříve než druhá, pokud jsou v nerovnovážném stavu (posunutím jednoho madla výš se druhé automaticky dostane do nižší polohy na upínacím popruhu). Tato možnost i nadále rozšiřuje variabilitu cvičení. Popruhy se dají používat jako pevné popruhy. Také je možné na jeden konec upevnit např. kettlebell a posilovat přes kladku jako na posilovací věži. To ještě více rozšiřuje variabilitu použití tohoto typu TRX popruhů.

Balení je v textilním pouzdře na trvalé uložení popruhů a v potištěné papírové krabičce.

Multifunkční závěsné posilovací popruhy s kladkou slouží k posilování rukou, nohou, hrudních a břišních svalů, zádových svalů a na protahování celého těla. Závěsný posilovací systém představuje víceúčelový posilovač fungující na principu posilování vlastní hmotností.

 • Systém se skládá z pohyblivé kladky a popruhů, které lze snadno uchytit do dveří, na strom či jiný opěrný bod

 • Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce a nohy

 • Jednoduchý, ale velmi efektivní systém posilování vlastní hmotnosti těla se stal rychle velice oblíbeným druhem posilování u všech typů uživatelů hlavně pro svou vysokou účinnost a nízké pořizovací náklady

 • Po snadné instalaci umožňuje maximálně efektivně posilovat svalstvo celého těla

 • Hlavními přednostmi posilovacích popruhů je vysoká účinnost, minimální rozměry a nízké pořizovací náklady

 • Účinnost cvičení se dá zvýšit použitím zátěžové vesty a podobně

Hlavní výhoda popruhů:

 • Jednoduchý a účinný posilovací systém pomocí vlastní hmotnosti těla

 • Kvalitní popruhy s nosností 200 kilogramů

 • Konce popruhů jsou opatřeny měkkými úchopy pro ruce

 • Snadná a rychlá instalace kdekoli

 • Jedná se o univerzální systém umožňující snadnou instalaci v domácnosti a kdekoli venku v přírodě i na sportovištích

Načítám