cz sk

Spokey MOVER Elektroboard - černý

Máte rádi inovativní řešení a chcete se rychle a snadno pohybovat po městě? Elektroboard Spokey Mover je pro Vás ideálním řešením!

EAN: 5902693236665
Kód 1: K923666
6 474 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Máte rádi inovativní řešení a chcete se rychle a snadno pohybovat po městě? Elektroboard Spokey Mover je pro Vás ideálním řešením! 

Elektroboard je jinými slovy moderní elektrický skateboard nebo se můžete také setkat i s pojmenováním kolonožka, hoverboard či minisegway, který využívá technologii používanou v zařízeních typu Segway. Jedná se o balanční skateboard, jehož ovládání je založeno pouze na rovnováze jezdce. Veškerý pohyb tedy ovládá sám uživatel, který přenáší váhu na špičky a na paty – tím je elektroboardu udáván směr dopředu či vzad. Stejným způsobem je pak možno také zatáčet. 

Nezabírá příliš mnoho prostoru a je skvělým pomocníkem při cestování po městě. Mover je ideální dopravní prostředek s dojezdem na jedno nabití až do 20 km. Jeho maximální rychlost je 15 km / h. Je vybaven protiskluzovým povrchem a zajišťuje bezpečnost a pohodlí při použití. Tělo elektroboardu má ochranu třídy IP54 proti stříkající vodě. Je ideální pro vnitřní i venkovní použití bez ohledu na povětrnostní podmínky. 

Jednoduchý a intuitivní způsob ovládání rovnováhou těla, dělá jízdu velmi snadnou a příjemnou. Z jízdy budou mít radost nejen dospělí, ale i děti. 

Mover je vybaven technologií Bluetooth, takže kdykoli můžete produkt spárovat s telefonem a vychutnat si hudbu vycházející přímo z reproduktorů na elektroboardu. LED diody indikují stav baterie.

Uvnitř se nachází lithiová baterie renomované značky LG o kapacitě 4,4 AH. Prémiová baterie zaručuje dlouhou životnost kolonožky Mover a vysokou úroveň bezpečnosti. Při jednom nabití (v závislosti na hmotnosti a terénu uživatele) můžete ujet až 20 km. Dobíjení baterie trvá maximálně 2 hodiny.

Součástí elektroboardu je transportní obal pro pohodlnou přepravu a skladování. Navíc je vybaven dálkovým ovladačem, V sadě s deskou je kryt, který bude ideálně fungovat jako taška na přepravu skateboardů. Souprava je navíc vybavena dálkovým ovladačem vykonávající funkci ochrany proti krádeži: pomocí ovladače zablokujeme a odblokujeme Mover.

Parametry:

  • kolečka: 5,5“ 

  • baterie: 36V 4,4 AH LG Battery 

  • maximální rychlost: 15 km/h 

  • maximální vzdálenost: 15 - 20 km 

  • výkon motoru: 250 W 

  • doba nabíjení: 2 - 3 hodiny 

  • maximální nosnost: 120 kg 

  • nabíječka: CI 2A, 100-240 VAC

  • bluetooth

  • v sadě: obal, dálkové ovládání

Načítám