La Siesta Houpací sít' s tyčemi North American Style - Alabama - NQR 14-61 - double

Nádherná kolumbijská houpací síť Alabama v hnědé barvě Vám zaručí pohodlí a odpočinek. Vypolstrované lehátko zvyšuje pohodlí houpací sítě a chrání před chladem. Pohodlí zvyšuje i velké množství zavěšovacích šňůr, které propojují houpačkové…

Kód 1: NQR 14-61
5 990 Kč
5 490 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt
Související produkt

 

Nádherná kolumbijská houpací síť Alabama v hnědé barvě Vám zaručí pohodlí a odpočinek. Vypolstrované lehátko zvyšuje pohodlí houpací sítě a chrání před chladem. Pohodlí zvyšuje i velké množství zavěšovacích šňůr, které propojují houpačkové lehátko s úchyty pro zavěšení a umožňují rovnoměrně rozložit váhu těla, takže se dostaví báječný pocit, jako byste se vznášeli.

Dřevo shorea roste především v jihovýchodní Asii. Díky své enormní hustotě vykazuje obzvlášť vysokou stabilitu. Dřevo je odolné a vydrží venkovní povětrnostní podmínky bez problému po celá léta.

Syntentická látka HamacTex je příjemná na dotek a je na pohled nerozeznatelná od bavlny. Nezadržuje vlhkost, a proto se v ní nedrží plísně ani bakterie. Pokud zmokne, uschne rychle i bez Vaší pomoci. Látka je navíc stálobarevná, pevná a odolná proti opotřebení či zašpinění.

  • Šířka látky: 140 cm

  • Délka plochy na ležení: 210 cm

  • Celková délka: 400 cm

  • Délka tyče: 140 cm

  • Nosnost: 160 kg

  • Kotevní body vzdálenost: minimálne 370 cm při výšce kotevních bodů 150 cm

Uvedená cena nezahrnuje stojan. Stojan je možné objednat samostatně.

 

Typ houpací sítě:s tyčí
Určení:pro dospělé
Načítám