La Siesta Houpací sít' s tyčemi North American Style - Alabama - NQR 14-21 - double

Nádherná kolumbijská houpací síť Alabama v červené barvě Vám zaručí pohodlí a odpočinek. Vypolstrované lehátko zvyšuje pohodlí houpací sítě a chrání před chladem. Pohodlí zvyšuje i velké množství zavěšovacích šňůr, které propojují houpačkové…<…

EAN: 4025122917254
Kód 1: NQR 14-21
5 990 Kč
5 490 Kč cena s DPH
Prodejna DON Poslední 1 ks
Centrální sklad Vyprodané
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt
Související produkt

 

Nádherná kolumbijská houpací síť Alabama v červené barvě Vám zaručí pohodlí a odpočinek. Vypolstrované lehátko zvyšuje pohodlí houpací sítě a chrání před chladem. Pohodlí zvyšuje i velké množství zavěšovacích šňůr, které propojují houpačkové lehátko s úchyty pro zavěšení a umožňují rovnoměrně rozložit váhu těla, takže se dostaví báječný pocit, jako byste se vznášeli.

Dřevo shorea roste především v jihovýchodní Asii. Díky své enormní hustotě vykazuje obzvlášť vysokou stabilitu. Dřevo je odolné a vydrží venkovní povětrnostní podmínky bez problému po celá léta.

Syntentická látka HamacTex je příjemná na dotek a je na pohled nerozeznatelná od bavlny. Nezadržuje vlhkost, a proto se v ní nedrží plísně ani bakterie. Pokud zmokne, uschne rychle i bez Vaší pomoci. Látka je navíc stálobarevná, pevná a odolná proti opotřebení či zašpinění. 

 

Šířka látky: 140 cm

Délka plochy na ležení: 210 cm

Celková délka: 400 cm

Délka tyče: 140 cm

Nosnost: 160 kg

Kotevní body  vzdálenost: minimálne 370cm při výšce kotevních bodů 150 cm

 

Uvedená cena nezahrnuje stojan. Stojan je možné objednat samostatně.

 

Typ houpací sítě:s tyčí
Určení:pro dospělé
Načítám