cz sk

Spokey DENNY Lyžařské brýle - černo-šedé

Brýle s širokým zorným polem a velkým dvojitým sklem. Chrání před větrem, sluncem a UV zářením. Brýle jsou dobře větrané a měkké lemování zajišťuje dokonalé přilnutí brýlí k obličeji. Tvar brýlí a délka pásku vám umožní používat je s přilbou.…

EAN: 5902693267355
Kód 1: K926735
932 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Poslední 1 ks
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Brýle s širokým zorným polem a velkým dvojitým sklem. Chrání před větrem, sluncem a UV zářením. Brýle jsou dobře větrané a měkké lemování zajišťuje dokonalé přilnutí brýlí k obličeji. Tvar brýlí a délka pásku vám umožní používat je s přilbou.

Parametry: 

  • Sklo má UV filtr (na úrovni UV400%) a povlak antifog, takže se nemlží. HD Lens – povlak skla, který výrazně zlepšuje viditelnost. Snižuje odraz světla na sněhu a zlepšuje viditelnost ve stínu.

  • Full REVO technology - Povlak REVO se skládá z několika vrstev, jejichž úkolem je efektivně odrážet sluneční záření škodlivé pro oči. REVO zlepšuje ostrost zraku a také zvyšuje kontrast. Poskytuje tedy lepší viditelnost a také zlepšuje vnímání okolí bez ohledu na povětrnostní podmínky. Filtr UV 400% - vysoký stupeň ochrany vhodný pro použití v horách a na sněhu.

  • Airy frame - konstrukce rámu brýlí zajišťuje vysoký stupeň vnitřní ventilace

  • Anti-Fog - další úprava skla zamezuje jejich zamlžení

  • Double Lense - dvojité sklo činí vnitřek brýlí méně citlivým na vnější podmínky, což znamená, že nezamrzají a nemlží

  • Norma CE - v souladu s CE-EN1836-2005

Načítám