cz sk

Small Foot Dřevěná houpačka Skateboard

Skejtujte nebo se houpejte až do nebes – s touto houpačkou je možné obojí! Dřevěná houpačka z pevného dřeva ve tvaru skateboardu, při houpání na ní můžete sedět nebo stát stejně jako na skateboardu.
EAN: 4020972120915
Kód 1: LE12091
1 214 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Do týdne
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Skejtujte nebo se houpejte až do nebes – s touto houpačkou je možné obojí! Dřevěná houpačka z pevného dřeva ve tvaru skateboardu, při houpání na ní můžete sedět nebo stát stejně jako na skateboardu. Na připevňovacích lanech jsou madla, kterých se můžete držet, na sedačku lze připevnit protiskluzovou podložku pro větší bezpečí.

Důležité: lano má nastavitelnou délku, houpačka je kompatibilní s jakýmkoliv jiným vybavením pro houpačky na 2 upevňovací šrouby.

Parametry: 

  • Rozměry: 80 x 20 x 1 cm

  • Délka závěsu: 165 cm

  • Nosnost: 100 kg

  • Věk: 3+

  • Materiál: dřevo / jiný materiál

  • Barva: přírodní dřevo

  • Váha: 2,50 kg

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky small foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.
 

Balení: 1 ks
Věk: 3+
Materiál houpačky: Dřevěné
Typ houpačky: Houpací prkénka
Načítám