cz sk

Small Foot Dětská houpačka Flexi - zelená

Ta vypadá pohodlně! Tato houpačka je mimořádně měkká a ohebná, její sedačka je vyrobená z plastu a to ji dělá vhodnou pro velké i malé. Neublíží jí ani voda a děti se tak mohou houpat za každého počasí.
EAN: 4020972115850
Kód 1: LE11585
592 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Do týdne
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Ta vypadá pohodlně! Tato houpačka je mimořádně měkká a ohebná, její sedačka je vyrobená z plastu a to ji dělá vhodnou pro velké i malé. Neublíží jí ani voda a děti se tak mohou houpat za každého počasí. Je protiskluzová, má nastavitelná lana a kovové kroužky k zavěšení.

Parametry:

  • Rozměry: 66 x 14 cm

  • Délka lana: 190 cm

  • Nosnost: 100 kg

  • Materiál: plast, kov

  • Váha: 1,10 kg

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky, většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů. Dřevěné hračky Small Foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin – dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky Small Foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 
Balení: 1 ks
Věk: 3+
Materiál houpačky: Plastové
Typ houpačky: Houpací prkénka
Načítám