cz sk

Small Foot Dřevěný kroket Aktive

Klasická hra na zahradu. Venkovní hra ze 100% certifikovaného dřeva FSC je skvělou zábavou pro celou rodinu.
EAN: 4020972120335
Kód 1: LE12033
987 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Do týdne
- +
ks
Popis produktu
Parametry

Klasická hra na zahradu. Venkovní hra ze 100% certifikovaného dřeva FSC je skvělou zábavou pro celou rodinu. Branky lze zaseknout do trávy s většími nebo menšími rozestupy a v různých formacích, takže vytvoříte různé úrovně obtížnosti. Dřevěné kuličky musí projít všemi brankami.

Hlavní vlastnosti:

  • Rozvíjí motoriku a koordinaci pohybů dětí

  • Podporuje zdravou soutěživost

  • Vyrobeno z 100% FSC dřeva

Parametry:

  • Materiál: 100% FSC dřevo

  • Rozměry: 70 x 15 x 9 cm

  • Váha: 1.50 kg

Značka a certifikát FSC (Forest Stewardship Council) zaručuje, že dřevo, ze kterého byl produkt vyroben, nebylo vytěženo nelegálně a pochází z lesů obhospodařovaných šetrným či přírodě blízkým způsobem, ve kterém jsou dodržovány přísné environmentální a sociální požadavky. Značka FSC na výrobku znamená, že svým nákupem pomáháte chránit lesy a podporujete šetrné, odpovědné či přírodě blízké hospodaření, díky kterému jsou naše lesy stabilnější, zdravější, mají přirozenou druhovou skladbu a lépe odolávají negativním následkům klimatických změn.

Německá firma Legler zaměřená na výrobu kvalitních dřevěných hraček od roku 1996. Všechny dřevěné hračky značky Small Foot mají označení CE a jsou vyráběny dle evropské normy pro bezpečnost hraček EN 71. Použité barvy jsou speciálně vyvinuty pro dřevěné hračky a jsou odolné i proti slinám dětí. Dřevo, které se používá pro tyto hračky většinou pochází z lesnických společností zapojených do zalesňování. To nabízí všem zákazníkům možnost přispět k zachování přirozeně rostoucích lesů.

Dřevěné hračky small foot jsou zářivě barevné produkty, které jsou vyrobeny převážně z přírodních surovin - dřeva. Dětem dělají radost od útlého věku, rozvíjí jejich hmatové a smyslové dovednosti. Cílem značky small foot je podporovat duševní a fyzický vývoj dětí.

 

 

Balení: 1 ks
Věk: 3+
Načítám