cz sk

BIGJIGS Žirafí nohy

Tyto lehké dřevěné chodící žirafí nohy jsou pestrobarevné a jsou určeny pro dětské nohy. Stoupni na  žirafí nohy, chytni provázky do rukou a vykroč!

EAN: 691621008706
Kód 1: BJ870
323 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Do týdne
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Podobný/Alternativní produkt

Tyto lehké dřevěné chodící žirafí nohy jsou pestrobarevné a jsou určeny pro dětské nohy. Stoupni na žirafí nohy, chytni provázky do rukou a vykroč! Vynikající pro zábavnou hru mezi přáteli nebo k samotné dovednostní hře. Pomáhá rozvíjet rovnováhu a koordinační schopnosti. Vyrobeno z kvalitních zodpovědně nakupovaných materiálů. Vyhovuje současným evropským bezpečnostním normám.

Parametry:

  • Skládá se ze dvou kusů

  • Rozměry: 10,5 x 8,5 x 13 cm

  • Věk: 3+

  • Materiál: dřevo

  • Váha: 0,38 kg 

Anglická značka Bigjigs Toys byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs Toys hračky zůstávájí ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii. Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky Bigjigs Toys jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii. 

Kvalita hraček značky Bigjigs Toys je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Balení: 1 ks
Věk: 3+
Načítám