cz sk

Spokey EKO SIMPLY Termo taška - malá

Perfektní společník letních výletů? Ekologická termo taška Spokey EKO SIMPLY se perfektně hodí na pláž, rodinné výlety, pikniky a všude tam, kde si plánujete s sebou vzít spoustu nepostradatelných věcí.
EAN: 5902693295099
Kód 1: K929509
349 Kč
303 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Videa

Perfektní společník letních výletů? Ekologická termo taška Spokey EKO SIMPLY se perfektně hodí na pláž, rodinné výlety, pikniky a všude tam, kde si plánujete s sebou vzít spoustu nepostradatelných věcí. Umožňuje přenášet obsah o celkové hmotnosti až 10 kg. 

8 l termo taška Spokey EKO SIMPLY:

  • izolační vrstva zabraňuje zahřátí vnitřního obsahu tašky

  • má dvě kapsy – hlavní komoru na zip a boční dodatečnou kapsičku na suchý zip, která usnadňuje přístup k cenným věcem

  • je součásti naší řady EKO – vyrobena z ekologických materiálů! K výrobě jedné termo tašky byly použity až 4 plastové láhve

Termo taška z ekologických materiálu Spokey EKO SIMPLY je velmi lehká, praktická, a zároveň umožnuje přenášet velké množství věcí. Silné a odolné ramenní popruhy umožnují přenášet až 10 kg! Model EKO SIMPLY má velkou vnitřní kapsu uzavíratelnou zipem o objemu přibližně 8 l. Zvenčí se nachází menší kapsa. Můžete do ní uložit potřebné drobnosti, které chcete mít ihned po ruce, jako je telefon, peněženka nebo klíče. 

Termo taška EKO SIMPLY je vyrobena z recyklovatelného polyesteru (RPET) a vyztužena pěnou PE, což zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Vnitřní hliníková vrstva udržuje chlad a svěžest ovoce, vody a svačiny, a zároveň pomáhá udržovat pořádek uvnitř tašky. EKO SIMPLY byla navržena tak, aby pojala velké množství věcí, a zároveň byla praktickou taškou, kterou si můžete vzít kamkoliv s sebou! 

Po celém světe se produkuje velké množství plastů, které znečišťují naše životní prostředí. Odhaduje se, že do roku 2050, v přepočtu na hmotnost, bude v oceánech více plastů než ryb. Plast je materiál, který se v přírodě rozkládá více než 500 let. Jedná se o globální problém, který společnými silami můžeme ovlivnit. Prvním krokem k záchraně naší planety musí být změna našeho přístupu, našich návyků….a recyklace! Spokey se připojuje k misi ochrany životního prostředí, a proto k výrobě naší linie EKO využíváme recyklovatelné materiály. Na výrobu 1 termo tašky Spokey EKO SIMPLY byly použity 4 plastové láhve. Tašky EKO SIMPLY se vyznačují jedinečným vzhledem přizpůsobeným současným trendům. Originální květinový motiv přitahuje pozornost a pomáhá vyjádřit vaši individualitu! Jsme přesvědčení, že tato stylová a vkusná termotaška se stane vaším oblíbeným módním doplňkem. Dobře vyniká na trávě a v písku! 

Parametry:

  • materiál: RPET, pěna PE, hliníková fólie

  • k výrobě tašky byly použity 4 plastové láhve

  • rozměry: 39 x 15 x 27 cm

  • izolační vrstva zabraňuje zahřátí vnitřního obsahu tašky

  • objem: 8 l

  • maximální nosnost: 10 kg
 

Balení:1 ks

Termo taška ECO Simply

Načítám