Spokey EKO WAY Termo taška

Termo taška EKO WAY je součásti řady EKO – vyrobena z ekologických materiálů! K výrobě jedné termo tašky bylo použito 6 plastových láhví.
EAN: 5902693295082
Kód 1: K929508
421 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Videa

Termo taška EKO WAY je součásti řady EKO.

  • Vyrobena z ekologických materiálů! K výrobě jedné termo tašky bylo použito 6 plastových láhví.

  • Má izolační vrstvu, která zabraňuje zahřátí vnitřního obsahu tašky

  • Má dvě kapsy – hlavní vnitřní komoru na zip a boční dodatečnou kapsičku na suchý zip, která usnadňuje přístup k cenným věcem

Plážová taška Spokey EKO WAY je perfektním společníkem během letních pikniků, odpočinku na pláži nebo během rodinných výletů. Použitá vnitřní tepelná izolace zabraňuje zahřívání obsahu tašky, díky čemuž přenášené věci udržíte v chladu. Termo taška EKO WAY má velkou vnitřní kapsu uzavíratelnou zipem o objemu přibližně 21 l. Zvenčí se nachází menší kapsička na suchý zip, do které si můžete uložit potřebné drobnosti, které chcete mít ihned po ruce, jako je telefon, peněženka nebo klíče. Silné a odolné ramenní popruhy umožnují přenášet až 15 kg! 

Ekologická termo taška Spokey EKO WAY je neuvěřitelně lehká! Je vyrobena z recyklovatelného polyesteru (RPET) a vyztužena pěnou PE, což zajišťuje vynikající kvalitu a trvanlivost. Vnitřní hliníková vrstva udržuje chlad a svěžest ovoce, vody a svačiny, a zároveň pomáhá udržovat pořádek uvnitř tašky. EKO WAY byla navržena tak, aby pojala velké množství věcí, a zároveň byla praktickou taškou, kterou si můžete vzít kamkoliv s sebou! Po celém světe se produkuje velké množství plastů, které znečišťují naše životní prostředí. Odhaduje se, že do roku 2050, v přepočtu na hmotnost, bude v oceánech více plastů než ryb. Plast je materiál, který se v přírodě rozkládá více než 500 let. Jedná se o globální problém, který společnými silami můžeme ovlivnit. Prvním krokem k záchraně naší planety musí být změna našeho přístupu, našich návyků….a recyklace!

Spokey se připojuje k misi ochrany životního prostředí, a proto k výrobě naší linie EKO využíváme recyklovatelné materiály. Na výrobu 1 termo tašky Spokey EKO WAY bylo použito 6 plastových láhvi. Tašky EKO WAY se vyznačují jedinečným vzhledem přizpůsobeným současným trendům. Originální květinový motiv přitahuje pozornost a pomáhá vyjádřit vaši individualitu! Jsme přesvědčení, že tato stylová a vkusná termo taška se stane vaším oblíbeným módním doplňkem. 

Parametry:

  • materiál: RPET, pěna PE, hliníková fólie

  • k výrobě tašky bylo použito 6 plastových láhví

  • rozměry: 52 x 20 x 40 cm

  • izolační vrstva zabraňuje zahřátí vnitřního obsahu tašky

  • vnější kapsa na menší věci

  • objem: 21 l

  • maximální nosnost: 15 kg

 
Balení: 1 ks

Termo taška EKO WAY

Načítám