cz sk

Spokey SERVE Volejbalový míč - velikost 5

Volejbal je sport, který s sebou přináší spoustu potěšení. Při týmové hře můžete pociťovat bojového ducha, spolupráci a velkou spokojenost z výsledku. Volejbal se hraje také ve školách v rámci tělesné výchovy a pomáhá nejen rozvíjet reflexy a…

EAN: 5902693275527
Kód 1: K927543
267 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Volejbal je sport, který s sebou přináší spoustu potěšení. Při týmové hře můžete pociťovat bojového ducha, spolupráci a velkou spokojenost z výsledku. Volejbal se hraje také ve školách v rámci tělesné výchovy a pomáhá nejen rozvíjet reflexy a koordinaci, ale především učí týmové spolupráci. Je to také populární způsob, jak trávit čas na pláži. Pravidelné hraní volejbalu je také velkým přínosem pro zdraví. Při odbíjení míče jsou zapojeny svaly celého těla a může také přispět k zeštíhlení postavy. 

Kvalitní ruční šití a použití odolné latexové duše, zajišťuje ideální tvar míče. Díky použití syntetické kůže bylo dosaženo vysoké odolnosti. Použité materiály absorbují všechny nárazy a činí tak odraz jemnějším. Model SERVE je určen pro profesionální trénink i rekreační hru pro hraní v halách, venkovních hřištích a na pláži.

Neobvyklý design zvyšuje viditelnost míče a umožní vám vyniknout mezi ostatními hráči. Míč dá vaší hře určitý charakter a dynamiku. Budete se moci radovat z každé odehrané hry.

Parametry:

  • materiál: syntetická kůže

  • rozměr: 5 (635 - 686 mm)

  • ručně šitý

  • latexová duše

  • butylový ventil

  • hmotnost: 260 - 280 g

Načítám