cz sk

Spokey FRIENDS Dětská cyklistická přilba - velikost 49 - 56 cm

Přilba FRIENDS je určena nejmenším uživatelům. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078. Tyto přilby jsou dokonalé pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce. …

EAN: 5902693277682
Kód 1: K927768
276 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry

Přilba FRIENDS je určena nejmenším uživatelům. Je zhotovena z lehkých a bezpečných materiálů. Přilba má certifikát CE, vyhovuje normě EN1078. Tyto přilby jsou dokonalé pro ochranu hlavy při jízdě na bruslích, skateboardu, kole či koloběžce.

Na produkty Spokey klademe velmi vysoké nároky, z toho důvodu dbáme na to, aby na jejich výrobu byly použity materiály nejvyšší kvality. Víme, že je důležité se odlišit, proto klademe zvláštní důraz originálnímu a vypracovanému designu. Přilby Spokey jsou vyrobeny v souladu s nejnovějšími trendy a nejmodernějšími barvami.

Pro bezpečnost a pohodlí dítěte je velmi důležité správné přizpůsobení přilby. U přileb Spokey jsou použité regulační systémy Head Lock, které umožňují optimálně přizpůsobit přilbu obvodu hlavy dítěte. Bezpečnostní klip umožňuje snadné zapnutí a odepnutí přilby. Díky vnější PVC vrstvě a vnitřní vrstvě EPS přilba poskytuje vysokou ochranu proti zranění. EPS ochranná vrstva absorbující energii v okamžiku nárazu.

Model FRIENDS byl navržen tak, aby poskytoval dodatečnou ochranu čela a zátylku. Přilba je vybavena 6 ventilačními otvory, které účinně odvádí teplo při intenzivní jízdě. Tyto otvory jsou navíc zajištěny síťkou, která chrání proti případnému vniknutí hmyzu. Přilba je vyrobena z lehkého materiálu. Její nízká hmotnost poskytuje pohodlí během fyzické aktivity.

Dětská cyklistická přilba je určena pro jízdu na kole, bruslích, koloběžce a skateboardu.

Parametry:

  • regulace: Head Lock od 49 do 56 cm

  • výborná ochrana čela a týlu

  • vnější povrch: PVC

  • vnitřní vrstva: EPS

  • rychlé zapínání pod krkem

  • počet ventilačních otvorů: 6 + síťka proti hmyzu

  • hmotnost: 200+/-10 g

  • certifikát: CE EN 1078

Načítám