cz sk

Spokey PICNIC MANDALA Pikniková deka s popruhem tyrkysová - 180 x 210 cm

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s dekou MANDALA s hliníkovou fólií vespod. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, aby si vychutnali odpočinek na trávě nebo na písku.

EAN: 5902693260554
Kód 1: K926055
646 Kč cena s DPH
Prodejna DON Vyprodané
Centrální sklad Vyprodané
Popis produktu
Parametry
Videa

Uspořádejte nezapomenutelný piknik s dekou MANDALA s hliníkovou fólií vespod. Je to ideální volba pro ty, kteří hledají osvědčené řešení, aby si vychutnali odpočinek na trávě nebo na písku.

Piknikové deky Spokey se vyznačují svým originálním a propracovaným vzhledem. Díky zajímavé grafice, deka upoutá vaši pozornost. U modelu MANDALA je použitý uklidňující motiv mandaly. Díky velkému rozměru (210 x 180 cm) lze piknikovou deku využít jak na pikniku s rodinou nebo přáteli, tak i při relaxaci na pláži. Můžete ji snadno vzít všude, kde si užijete byť chvilku odpočinku. Použití 2 mm pěny zvyšuje komfort, zejména na tvrdých a nerovných površích. Hliníková fólie ve spodní vrstvě deky chrání proti vlhkosti a tepelně izoluje. Deku lze tak rozložit i na mokré trávě. U modelu Picnic MANDALA je použit materiál Polar Fleece, který je velmi příjemný na dotek. Po složení deka zabírá málo místa, je lehká a snadno se skladuje. Dlouhý odnímatelný ramenní popruh usnadní její přenášení na rameni, což je obzvláště důležité během výletu s dětmi. Třívrstvá struktura deky zvyšuje pevnost deky a zvyšuje komfort používání. Po složení piknikovou deku zajistíte speciální patkou na suchý zip. Deka se vám při přenášení nerozloží. Dlouhý odnímatelný ramenní popruh usnadní její přenášení na rameni.

Určeno pro pikniky, pláž, koupaliště, letní výlety.

Parametry:

  • rozměr: 210 x 180 cm

  • materiál: 100% polar fleece (180 g/m2)

  • spodní vrstva: 2 mm pěna PVC, hliníková fólie

  • rozměr po složení: 29 x 39 x 19 cm

  • váha: 1050 g

  • má praktický polohovatelný pásek na rameno v černé barvě

  • deku je možné prát v pračce při teplotě 30°C (nečistit chemicky)

 

Skládání piknikové deky

Načítám