Tip
Doprava zdarma

Lucio Londero Kubb - luxusní verze

Rozhodněte se pro hru špičkové evropské kvality. Kubb je švédská trend hra vyrobená v Itálii. Ve srovnání s hrami vyrobenými v Asii, uvidíte na první pohled rozdíl! Tato hra je vyrobena v tradiční italské rodinné firmě - výrobce dřevěných…

EAN: 8002444100324
Kód 1: 16410
1 090 Kč cena s DPH
poslední 3 ks
K vyzvednutí na prodejně v Hradci Králové 3ks
Výměna nevhodného dárku za poukaz do 31. 1. 2023.
- +
ks
Popis produktu
Parametry
Ke stažení

Rozhodněte se pro hru špičkové evropské kvality. Kubb je vyroben v Itálii. Ve srovnání s hrami vyrobenými v Asii, uvidíte na první pohled rozdíl! Tato hra je vyrobena v tradiční italské rodinné firmě - výrobce dřevěných výrobků.

Dřevo: buk nelakovaný

Dřevo:
Pro hru Kubb je důležitý výběr kvalitního tvrdého dřeva. Často se nabízené výrobky uvádí jako tvrdé dřevo, protože se lépe prodávají. V zásadě existují, dle našeho názoru, tři kategorie výrobků:
1. Kubb - Hra z měkkého dřeva, jako je borovice. Dřevo není schopno absorbovat nárazy, štípe se a vznikají třísky. Takové hru nenabízíme!
2. Kubb - hra ze středně tvrdého dřeva, například bříza. Dřevo je podstatně odolnější než měkkého dřeva.
3. Kubb - hra z tvrdého dřeva jako je například gumovníku nebo buk. Dřevo je velmi trvanlivé a nedochází k poškození hranolů. Hry Kubb z takových materiálů mají velmi vysokou životnost. Řemeslné zpracování je špičkové kvality. Produkty Lucio Londero patří do této kategorie.

Obsah: 1 x Král, 10 služebníků (Kubbs), 6 x vrhací kolík, 4 x kolík pro vymezení hracího pole, dekorační box s rukojetí a návod

Rozměry:

  • Král cca. 6,5 x 6,5 x 31 cm

  • Kubbs cca. 5,5 x 5,5 x 15 cm

  • Vrhací kolík cca. 3,5 x 30 cm

  • Kolík pro vymezení hracího pole cca. 1,9 x 30 cm

Vhodné pro děti od 3 let.

 

Nelze zaslat na Zásilkovnu!!! 

 

Balení: 1 ks
Věk: Od 3 let
Načítám